Міжвузівська науково-методична конференція «Лінгвістичні студії»

Згідно Плану дій щодо покращення процесу інтернаціоналізації Криворізького національного університету 11 квітня 2018 року на базі кафедри іноземних мов відбулася науково-методична конференція «Лінгвістичні студії», яка об’єднала студентів, викладачів, науковців, і всіх тих, хто захоплюється вивченням іноземних мов.  Серед учасників конференції були представники Федерації обмінів «Франція – Україна» Монік Дюффе та Домінік Беллаварде, які впродовж двох тижнів надали інтенсивний курс французької мови для студентів та викладачів університету, науковці з Криворізького державного педагогічного університету, гірничого, гірничо-електромеханічного та політехнічного  коледжів.

На початку заходу перед присутніми із привітальним словом виступив ректор нашого університету Микола Іванович Ступнік. Він привітав учасників та висловив сподівання, що участь у цьому заході стане для них поштовхом до вдосконалення своїх знань іноземних мов, які стануть основою їх успішної кар’єри.

Представник Федерації обмінів «Франція – Україна» Монік Дюффе розповіла про унікальну методику навчання французькій мові студентів нашого університету через залучення до мистецтва театру, що було підкріплено невеликим, але яскравим імпровізаційним етюдом мовою Дюма та Гюго. Коло питань, обговорених учасниками конференції включало когнітивні аспекти вивчення мови, інтернаціоналізацію системи освіти фахівців, а також актуальні питання формування лексико-семантичної структури сучасних англомовних терміносистем, зокрема галузей  ІТ технологій та гірничої справи.

Було проведено конкурс студентських наукових робіт, за результатами якого кращими визнали наукові дослідження студентів групи ІПЗ-17-1 Лукаша Савелія та Крапивного Нікіти , Скляр Ганни (ЗКК-14-1Б), Радіонова Володимира (ПУ-17), Шевціва Нікіти (ПЗАС-15-1 ). Найкращі доповіді представили: Дорошенко Ольга (СЕП-17-1м), Вовнянко Владислав (ГР 16-3), Веселовський Данило (КІ 16-2).

В рамках проекту Британської Ради «Англійська для університетів» відбувся тренінг для викладачів ESP, спрямований на підвищення професійної майстерності та використання проактивних методів  викладання іноземних мов.