Поштова адреса: вул. Віталія Матусевича,11,

м. Кривий Ріг, 50027, Україна

Телефон: (056) 409-06-06;Факс: (0564) 74-51-98

Приймальна комісія  (056) 409-61-26

www.knu.edu.ua

«Місто професій» у нашому місті

Викладачі факультету економіки та управління бізнесом і кафедра теплогазоводопостачання, водовідведення і вентиляції в складі будівельного факультету взяли участь у квестовому профорієнтаційному заході для дітей під назвою «Місто професій».

«Місто професій» – це національний проект з метою надати можливість дітям спробувати себе у різних професіях. Завдяки даному заходу діти змогли ближче познайомитися з різноманітними професіями дорослих, такими як будівельник, гірник, програміст, лікар, рятувальник, поліцейський, підприємець, слюсар, перукар, офіціант, флорист, кухар та багато інших. Усі діти і дорослі, які завітали до локацій ФЕУБ мали можливість виявити майстерність у виготовленні подарунків, стати справжніми творцями реклами, власниками малого бізнесу.

Майстер клас також проводили викладачі кафедри теплогазоводопостачання, водовідведення і вентиляції Михалків Д.В. та Савін В.В. і магістранти Андросюк К. та Томов А.

Під час проведення свята діти та їх батьки проводили роботи по проектуванню, розробці монтажних схем та виконували монтаж таких інженерних мереж та їх елементів:

  • систем припливно-витяжної вентиляції, які використовуються в житлових та громадських будинках
  • системи водопостачання з поліетиленових труб
  • монтаж квартирного вузла обліку витрати холодної і гарячої води.

При вході кожна дитина отримувала «паспорт», карту представлених професій та можливість «влаштуватися на роботу». Після короткого майстер-класу від фахівців різних галузей діти «приступали до роботи». Сумлінні «працівники» отримували заробітну плату, яку могли витратити у крамниці солодощів та подарунків, розташованій на території «Міста професій».

 Сподіваємося, що цей захід буде корисним для вибору майбутньої професії.

Дякуємо організаторам за проведення цього свята !!!

ФОТОАЛЬБОМ

Єдина Країна! Единая Страна!