«Місто професій» у нашому місті

Викладачі факультету економіки та управління бізнесом і кафедра теплогазоводопостачання, водовідведення і вентиляції в складі будівельного факультету взяли участь у квестовому профорієнтаційному заході для дітей під назвою «Місто професій».

«Місто професій» – це національний проект з метою надати можливість дітям спробувати себе у різних професіях. Завдяки даному заходу діти змогли ближче познайомитися з різноманітними професіями дорослих, такими як будівельник, гірник, програміст, лікар, рятувальник, поліцейський, підприємець, слюсар, перукар, офіціант, флорист, кухар та багато інших. Усі діти і дорослі, які завітали до локацій ФЕУБ мали можливість виявити майстерність у виготовленні подарунків, стати справжніми творцями реклами, власниками малого бізнесу.

Майстер клас також проводили викладачі кафедри теплогазоводопостачання, водовідведення і вентиляції Михалків Д.В. та Савін В.В. і магістранти Андросюк К. та Томов А.

Під час проведення свята діти та їх батьки проводили роботи по проектуванню, розробці монтажних схем та виконували монтаж таких інженерних мереж та їх елементів:

• систем припливно-витяжної вентиляції, які використовуються в житлових та громадських будинках
  • системи водопостачання з поліетиленових труб
  • монтаж квартирного вузла обліку витрати холодної і гарячої води.

При вході кожна дитина отримувала «паспорт», карту представлених професій та можливість «влаштуватися на роботу». Після короткого майстер-класу від фахівців різних галузей діти «приступали до роботи». Сумлінні «працівники» отримували заробітну плату, яку могли витратити у крамниці солодощів та подарунків, розташованій на території «Міста професій».

Сподіваємося, що цей захід буде корисним для вибору майбутньої професії.

Дякуємо організаторам за проведення цього свята !!!