Поштова адреса: вул. Віталія Матусевича,11,

м. Кривий Ріг, 50027, Україна

Телефон: (056) 409-06-06;Факс: (0564) 74-51-98

Приймальна комісія  (056) 409-61-26

www.knu.edu.ua

Майстер-клас від студентів ФІТу

20 жовтня на базі ДВНЗ «Криворізького національного університету» відбувся майстер-клас з розробки мобільних аплікацій «m-Service Master Class» в рамках ініціативи meet and code, яка підтримується в багатьох країнах Європи.

Тиждень кодування ЄС відбувається протягом 7-22 жовтня та ґрунтується на ідеї Молодих Радників, консультативної групи колишнього єврокомісара ЄС Цифрового агентства Нелі Крус і відбувається за підтримки Комісії ЄС.

В рамках заходу відбувся огляд сучасних технологій розробки мобільних застосунків, знайомство з середовищем візуального програмування під ОС Android «App Inventor», створення власних аплікацій, спілкування з IT-спеціалістами міста та ще багато чого цікавого. 

В майстер-класі прийняли участь 40 учнів 9-11 класів шкіл міста та студенти Криворізького гірничо-електромеханічного коледжу ДВНЗ «КНУ». Організаторами заходу виступили викладачі кафедри моделювання та програмного забезпечення ДВНЗ «КНУ». Майстер-клас проводили ментори проекту – студенти старших курсів факультету інформаційних технологій спеціальності  «Інженерія програмного забезпечення»: Богдан Мігілєв, Артем Шпилька, Максим Шендерук.

 

 

 

 

Єдина Країна! Единая Страна!