Ел. адреси: knu@alba.dp.ua;   knu@knu.edu.ua

Конкурс на ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Для конкурсу презентації був вибраний формат «Пєча-куча». Даний формат має наступні характеристики: доповідь-презентація складається із 20 слайдів, кожен з яких триває 20 секунд, після чого автоматично змінюється наступним. Таким чином загальна тривалість презентації рівно 6 хвилин 40 секунд. За правила конкурсу зміст слайдів не має дублювати виступ  доповідача, а повинен доповнювати її прикладами, зображеннями та іншими матеріалами.

Захід проводився в рамках щорічного підвищення кваліфікації робітників, студентів і мешканців міста - «Тиждень знань».

До заходу долучилися представники Криворізького національного університету Івакіна Олена (Ф-16-1), Мішукова Маргарита (ТЕП 14), Голівер Влад (аспірант кафедри ІАСУ) й виступили на належному рівні. Презентації були високо оцінені журі та вболівальниками груп ЕЕМ 16-1 та ЕЕМ 16-2.

Захід став наступним кроком у зміцненні зв’язків   між підприємством «АрселорМiттал Кривий Рiг» та ДВНЗ «Криворізький національний університет».  ФОТО