Інформація про проведення міжвузівської науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «Актуальні питання проблеми створення та експлуатації технічних та електромеханічних систем – 2018»

25 квітня 2018 року проведена науково-практична конференція молодих вчених та студентів. На конференцію було подано  73 доповідей від студентів, магістрантів та молодих вчених Криворізького національного університету, Криворізького державного педагогічного університету, Криворізького металургійного інституту НМетАУ.

В доповідях розглядались актуальні питання з наукових досліджень процесів технічних систем, їх створення та експлуатації.

Кращі доповіді були відзначені почесними грамотами ректорату ДВНЗ «Криворізький національний університет». За актуальність, наукову новизну та практичну цінність Ільченко Р.А. – студент гр. ЕПА-17м ДВНЗ «КНУ» та Бормінов А.В. – студент гр. ПМ-15-2 ДВНЗ «КНУ». За актуальність та наукову новизну Щука О.В. – студент гр. МЧМ-14-2 КМІ НМетАУ, Жулаєва П.Ю. – студентка гр. МГБ-14 ДВНЗ «КНУ» та Франузо М.О. – студент гр. ГМБ-16 ДВНЗ «КНУ». За актуальність та практичну цінність Крамськой А.Н. – студент гр. ПМ-15-2 ДВНЗ «КНУ», Гутеньова К.В. – студентка гр. МГБ-14 ДВНЗ «КНУ», Панченко Е.А. – студентка гр. МО-17-1 КМІ НМетАУ, Ядута М.М. – студентка гр. МЧМ-14-2 КМІ НМетАУ та Супрун О.А. – студентка гр. МГБ-14 ДВНЗ «КНУ».

На конференції прийняте рішення опублікувати тези доповідей окремим виданням.