Дослідник козацької доби України

Відзначаючи 160-ту річницю від дня народження видатного українського історика Д.І. Яворницького, студенти І курсу електротехнічного факультету 27 жовтня 2015 р. взяли участь у навчально-виховному заході «Криворіжжя – козацький край». Захід проводився у приміщенні Музею історії університету.

Ознайомившись з експозицією, студенти заслухали доповідь доцента кафедри історії та українознавства Л.В. Дояр, що була присвячена маловідомим сторінкам особистої біографії Дмитра Івановича Яворницького, його багатогранній науковій та громадській діяльності. Академік Д. І. Яворницький є зразком у дотриманні фундаментального принципу наукового дослідження – принципу об’єктивності: Дмитро Іванович не плазував перед жодною владою і зумів прожити гідне життя, не дискредитуючи себе співпрацею з політичними режимами.