Ел. адреси: knu@alba.dp.ua;   knu@knu.edu.ua

До Дня матері

15 травня 2017 року до Дня матері та Дня сім`ї факультетом економіки та управління бізнесом було проведено ФОТОВИСТАВКУ. Усі бажаючі мали змогу побачити фотографії студентів з їх батьками, викладачів з дітьми, а також дитячі малюнки. Було проведено благодійній ярмарок солодощів,- виручені кошти планується використати на допомогу потребуючим дітям.

Серед представлених фото робіт було проведено конкурс «Краща фотографія». Відвідувачі приймали активну участь у голосуванні та отримували солодкі призи. Вибрати найкращу фотографію було важко, але відвідувачі проголосували наступним чином: перемогу здобула фотографія інспектора деканату Мач Тетяни Вікторівни.

Найбільше голосів отримали фото студенток 4-го курсу Топи Світлани, 5-го курсу Сідорової Інни, 1-го курсу Сивирин Анастасії, фотографія  в.о. декана факультету Адаменко Марини Володимирівни.

Висловлюємо велику подяку за організацію і проведення виставки старостам і студентам груп ЕП-13-1, МН-15-1, Ф-16-1м, в.о. декана Адаменко М.В., заступнику декана Кутовій Н.Г., а також всім небайдужим студентам.