Ел. адреси: knu@alba.dp.ua;   knu@knu.edu.ua

Для студентів-будівельників проведено відкриту лекцію з нагоди Дня міста

23 квітня 2017 року в 215-й аудиторії корпусу №6 для студентів будівельного факультету було проведено відкриту лекцію з нагоди Дня міста.

Багаторічний у минулому завідувач кафедри історії, а нині професор кафедри інженерної педагогіки та мовної підготовки Стецкевич Віталій Вікторович представив увазі аудиторії неймовірно цікаву доповідь, присвячену історії розвитку нашого міста, визначним подіям та особистостям, які мали свій вплив на формування Криворіжжя таким, яким воно є зараз.

Вдячні слухачі, серед яких були й викладачі будівельного факультету, по завершенні лекції задавали багато різноманітних питань, на які отримали вичерпні відповіді.

Тож було приємно відзначити зацікавленість до даної тематики у молоді, яка висловила необхідність у подальшому проведенні подібних заходів, що дають можливість відкривати нові знання з історії та географії рідного краю й виховувати патріотизм для нових поколінь.