Поштова адреса: вул. Віталія Матусевича,11,

м. Кривий Ріг, 50027, Україна

Телефон: (056) 409-06-06;Факс: (0564) 74-51-98

Приймальна комісія  (056) 409-61-26

www.knu.edu.ua

Cоціальний проект «Етикет молоді та його роль у розвитку особистості»

20 вересня кафедрою економіки, організації та управління підприємством, на базі економічного гуртка «ЕкоСтарт» було розпочато соціальний проект «Етикет молоді та його роль у розвитку особистості».

Проект реалізується за допомогою Благодійної організації «Міжнародного благодійного фонду Сергія Смелого». Виконавцями виступають консалтингова фірма VIRA.

З привітанням до учасників заходу звернулися завідувач кафедри д.т.н., професор Ковальчук В. А., к.е.н. керівник гуртка Астаф’єва К. О. та доцент к. е. н. Шахно О. Ю.

Соціальний проект «Етикет молоді та його роль у розвитку особистості» розраховано на місяць ефективної роботи професійних тренерів та студентів факультету економіки та управління бізнесом. У програмі заходу заплановано відвідування студентами тренінгів та написання соціального проекту для міста Кривий Ріг з тематики «Етикет».

Студенти відвідають низку тренінгів за такими темами: «Основи самомотивації»; «Лідерство»; «Внутрішня та зовнішня комунікація»; «Формування цілей та планування часу»; «Управління командою»; «Етикет».

Другий етап заходу мойка фасадов харьков буде розпочато 6 жовтня. Заплановано визначення складу команд із студентів кафедри економіки організації та управління підприємством та конкурсні умови написання соціального проекту «Етикет».   Детальніше....

Єдина Країна! Единая Страна!