Чемпіонат з вирішення реальних кейсів гірничої справи від компаній Метінвест та CASERS за участю гірничо-металургійного факультету

В рамках проекту «CASERS» студенти гірничо-металургійного факультету спеціалізацій «Охорона праці в гірничому виробництві», «Відкриті гірничі роботи», «Збагачення корисних копалин» відвідали відкриття чемпіонату з гірничої справи, яке відбулося в музеї трудової слави ПАТ «Північний гірничо-збагачувальний комбінат».

Конференція почалась з виступу директора з виробництва та планування Євницького К.С., який розповів про шлях власного успіху. Потім відбулося знайомство з кураторами кейсів проекту "CASERS".

Кейс «Оптимізація буровибухових робіт. Ліквідація негабариту»- представляли куратори д.т.н.,проф. Шапурін О.В. та головний гірник ПівнГЗК Саженєв С.В.

Кейс «Застосування тонкого грохотіння в умовах ПівнГЗК» -представляли куратори к.т.н. доц. Скляр Л.В. та в.о. головного збагачувача Коржан І.А.

Кейс «Використання інформаційних систем в охороні праці на виробництві» - представили куратори д.т.н. проф. Швагер Н.Ю. та керівник відділу охорони праці Друцкий В.Н.

Від компанії "CASERS" виступив Урсалов Євген, який розповів, що участь у проектах "CASERS" дозволяє отримати практичний досвід, навики вирішення реальних задач, знайомство з ТОПами компаній та отримати запрошення на роботу або стажування.

Для студентів провели пізнавальну екскурсію музеєм та ознайомили з новою технікою.

Участь у кейсах дозволить студентам перевірити свої знання на практиці та отримати досвід вирішення реальних завдань виробництва