БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ ШКОЛИ КОМП’ЮТЕРНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ У КРИВОРІЗЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

2 червня 2018 року Криворізький національний університет радо приймав у своїх стінах батьків випускників та учнів Школи комп’ютерної майстерності.

Програмою батьківських зборів передбачено підведення підсумків роботи упродовж навчального року викладачем Школи комп’ютерної майстерності Кужель Анастасією Володимирівною. Акцентовано на значущості вмінь і навичок роботи з інформаційними технологіями загалом та створенні технологій на основі комп’ютерного моделювання зокрема. Результатом формування й закріплення навичок проектної діяльності були фахово і майстерно презентовані проекти навчального та виховного характеру учнями ШКМ.

Логічним продовженням заходу стали презентації спеціальностей, за якими здійснюється підготовка бакалаврів та магістрів на ФІТ.

Професорсько-викладацький склад ФІТ мав змогу спілкування з мотивованою аудиторією. Гості відзначилися відкритістю до пізнання  нового, активно включалися в діалог, сприяючи розширенню самовизначення професійного майбутнього, пов’язаного з навчанням на факультеті інформаційних технологій.

Під час профорієнтаційних екскурсій присутні змогли оцінити роботу спеціалізованих лабораторій інтерактивного викладання іноземних мов (за фахом); визначити шляхи професійного самовизначення особистості; засоби автоматизації та апаратно-програмних комплексів систем управління; з’ясувати переваги роботи галузі інформаційних технологій; ознайомитися з Мережевим обладнанням CISCO та промисловими контролерами Phoenix Contact; із конструюванням, настроюванням та програмуванням роботів. Водночас у процесі активної співпраці констатовано, що особливістю фаху є необхідність постійного самовдосконалення, оскільки специфікою інформаційних технологій є рекордно стрімкі темпи розвитку.

Присутні отримали вичерпні відповіді, переконалися, що ІТ-галузь є найдинамічнішим сегментом світової економіки.