Батьківська рада

Відомо, що дуже значну роль у виборі професії молодих людей відіграють поради батьків, саме батьки беруть активну участь у визначенні життєвих планів і професійної спрямованості своїх дітей, їх поради мають домінуюче значення. Вплив батьків на вибір професії дітей безумовний!У 2018 році вступників чекає багато змін щодо умов вступу до вищих навчальних закладів. Тому, з метою більш якісного інформування, адресного  підходу до кожного вступника, молодої людини, яка стоїть на порозі вибору майбутньої професії, Криворізький національний університет запросив батьків вступників на батьківські збори, які відбулися 20 червня 2018 року.

Під час офіційної частини проректор з науково-педагогічної та виховної роботи університету Микола Іванович Стрюк привітав майбутніх вступників і їх батьків та розповів про Криворізький національний університет. З особливостями вступної кампанії 2018 року докладно ознайомила відповідальний секретар приймальної комісії ДВНЗ «Криворізький національний університет» Олена Володимирівна Тарасова. Присутнім були представлені декани всіх восьми факультетів університету.

У холі працювала виставка досягнень факультетів, відвідувачі заходу отримали яскраві проспекти, буклети. Всі факультети університету дуже ретельно готувалися до зустрічі з батьками, намагаючись максимально зацікавити гостей перевагами своїх спеціальностей.   Кожним факультетом були організовані презентації спеціальностей, консультації в окремих аудиторіях, лабораторіях. Гості мали можливість зустрітися з керівництвом факультетів, випускових кафедр, дізнатися про умови й особливості професійної підготовки студентів тієї чи іншої спеціальності, оглянути матеріально-технічну базу університету, скорегувати професійні наміри.

Батьків цікавило все: і розмір стипендії, і наявність виробничої практики, і можливість занять спортом, і навчальні аудиторії та лабораторії, і дозвілля студентів.

На захід завітали батьки, дідусі та бабусі, серед яких багато тих, хто навчався в минулому в університеті, що свідчить про те, що вони довіряють професійне майбутнє своїх дітей та онуків рідному університету!