17 вересня 2015р відбудеться наукова конференція «Falling Walls Lab»

Міністерство освіти і науки України повідомляє про проведення в Україні масштабної наукової конференції «Falling Walls Lab» та просить поширити інформацію про захід серед студентів та науковців.

«Falling Walls Lab» - це новий міждисциплінарний формат конференцій для молодих геніїв зі всього світу, що дає чудову можливість молодим вченим і фахівцям представити свої ідеї, науково-дослідні проекти та ініціативи.

Під час конференції конкурсанти повинні представити свою ідею у будь-якій науковій, громадській, виробничій або бізнес-сфері за 3 хвилини та за допомогою 3 слайдів презентації.

Falling Walls Lab Kyiv відбудеться 17 вересня 2015 року на базі Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Конференція є повністю англомовною.

Всі бажаючі взяти участь у конференції, представивши свої ідеї, повинні подати заявку онлайн: htpp://falling-walls.com/lab/apply. За додатковою інформацією необхідно звертатися: fallingwalls@klitschkofund.org . Кликни тут и узнай соимость заказа из Европы в Украину.