Поштова адреса: вул. Віталія Матусевича,11,

м. Кривий Ріг, 50027, Україна

Телефон: (056) 409-06-06;Факс: (0564) 74-51-98

Приймальна комісія  (056) 409-61-26

www.knu.edu.ua

Інформаційний день програми Еразмус+,

          ФОТО

23 жовтня 2014 у ДВНЗ «Криворізький національний університет» було проведено Інформаційний день Еразмус+. Цей захід було організовано Національним Еразмус+ офісом в Україні у тісній співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні, за підтримки Міністерства освіти і науки України та Виконавчого агентства ЄС з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури. Його головною метою було проінформувати наукове та студентське товариство щодо основних особливостей та ключових моментів роботи програми Еразмус+. До університету завітала директор проекту ЄС «Національний Темпус-офіс в Україні» (Національний Еразмус+ офіс в Україні, НЕО) Світлана Шитікова, яка разом зі своїми колегами Жанною Талановою, Оленою Оржель та Світланою Бацюковою надали чимало цікавої і важливої інформації. Гостинно зустрів університет також наукових працівників, студентів та гостей з Київського національного університету будівництва та архітектури, Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара, Полтавського національного технічного університету ім. Ю.Кондратюка, Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова, Харківської державної академії фізичної культури, ДВНЗ "Українська академія банківської справи Національного банку України", Національної металургійної академії України, ДЗ "Дніпропетровська медична академія МОЗ України" та інших ВНЗ.

В рамках Інформаційного дня було представлено загальну структуру програми Еразмус + у сфері вищої освіти та правила участі українських вищих навчальних закладів у конкурсах програми за напрямами: навчальна мобільність, розвиток потенціалу вищої освіти (колишня програма Темпус), напрям Жана Моне.

Також учасники ознайомилися з презентацією можливостей для індивідуальної мобільності студентів та викладачів в рамках програми Еразмус+. Проректор Національної металургійної академії Володимир Шатоха поділився своїм досвідом та надав цінні рекомендації  щодо підготовки проектних заявок.

Інформаційний день програми Еразмус+ був розрахований на дві цільові аудиторії: вищі навчальні заклади, наукові установи та інші організації, а також студентів, викладачів, науковців, які цікавляться  індивідуальними стипендіями мобільності.

Кожен учасник заходу мав змогу попередньо ознайомитись з матеріалами конкурсів, особливо розділами сектору вищої освіти і напряму Жана Моне. Деталі про конкурси всі бажаючі можуть знайти на сайті: http://eacea.ec.europa.eu/erasmus-plus/funding_en. Матеріали інформаційних днів можна знайти за посиланням: http://www.erasmusplus.org.ua/2014-05-30-14-56-19/prezentatsii/category/1-materialy-informatsiinykh-dniv.html.

Крім того, 24 жовтня 2014 року для всіх студентів та науковців, які мали бажання відбулися індивідуальні консультації щодо участі в програмі Еразмус+.

В рамках цього заходу відбувся ще один важливий етап проекту Темпус Higherengineeringtrainingforenvironmentallysustainableindustrialdevelopment543966-TEMPUS-1-2013-1-BE-TEMPUS-JPCR (HETES), співвиконавцем якого з грудня 2013 року є і ДВНЗ «Криворізький національний університет». Разом з представниками Національного офісу Еразмус+ моніторинг і навчальний семінар провели іноземні партнери Timothy Coole з Buckinghamshire New University та міжнародний координатор проекту Geert De Lepeleer з Catholic University Leuven та українські партнери з Івано-Франківського університету нафти і газу Карпаш М.О., Воронич А.Р., Тацакович Н.Л. та Яворський А.В., Національної металургійної академії Шатоха В.І., Петренко А.Л., Потап О.Ю. та Стогній Ю.Д., а також перший заступник генерального директора ДП УкрНТЦ «Енергосталь» Ботштейн В.А.

На семінарі було представлено напрацювання проектної команди ДВНЗ «Криворізький національний університет» та надано рекомендації щодо подальшого виконання проекту.

Єдина Країна! Единая Страна!