Поштова адреса: вул. Віталія Матусевича,11,

м. Кривий Ріг, 50027, Україна

Телефон: (056) 409-06-06;Факс: (0564) 74-51-98

Приймальна комісія  (056) 409-61-26

www.knu.edu.ua

У Дніпропетровську в парку ім. Глоби відбулися змагання з флорболу!

У суботу, 6 червня 2015 року, в рамках святкування Олімпійського дня в місті Дніпропетровську та благодійного фестивалю-форуму «Жити здорово» відбулися змагання з флорболу. У турнірі взяло участь 6 команд! Переможець змагань: ФЛК Sky Knights (Дніпропетровськ).

Новий для Дніпропетровська, але вже відомий в світі спорт активно розвивається і в нашій країні, набираючи популярність серед дітей та молоді! Флорбол - командний вид спорту. Грається пластиковим м'ячем, удари по якому наносяться ключкою. Мета гри: забити м'яч у ворота суперника.

Організаторами змагань з флорболу є Федерація футболу Дніпропетровської області, спортклуб «Престиж» (Дніпропетровськ) і флорбольний клуб «Sky Knights». Турнір здійснювався за підтримки Дніпропетровського обласного відділення НОК України та спорт управління Дніпропетровської облдержадміністрації.

Заступник президента Федерації флорболу Дніпропетровської області Сергій Мірошниченко розповів, що «Флорбол вже отримав офіційне визнання Міжнародного Олімпійського Комітету і очікується, що в 2016 році дана гра стане ще одним олімпійським видом спорту».

1

Єдина Країна! Единая Страна!