Пишаємося досягненнями студентів-спортсменів!

4 квітня 2017 року легкоатлети університету прийняли участь у Всеукраїнському весняному кросі та посіли ІІІ місце, а 2 травня вибороли ІІ місце у традиційній міській легкоатлетичній естафеті на приз газети «Червоний Гірник».

Спортсмени-важкоатлети також радують своїми успіхами. Приймаючи участь у ХХVІІІ Універсіаді Дніпропетровської області, студенти нашого університету вибороли призові місця: І місце – Удовіченко Сергій (ФЕУБ) і Хоменко Наталія (ЕТФ), ІІ місце – Бабеуш Тадеуш (ЕТФ), ІІІ місце – Осипчук Владислав (ЕТФ).

У змаганнях Кубку України з важкої атлетики, що проходив у Чернігові, Ібраєв Максим (ФРОМ) посів VІІІ місце, а на  чемпіонаті України який відбувся в м. Запоріжжя, спортсмен зійшов на другу сходинку п’єдесталу. У цих же змаганнях збірна команда університету з важкої атлетики посіла призове, ІІІ місце.

Чоловіча збірна університету з волейболу прийняла участь в чемпіонаті міста Кривого Рогу. Блащука Івана студента електротехнічного факультету визнано кращим гравцем вищеназваних змагань.

14 квітня волейбольна жіноча команда стала володаркою золотих медалей відкритого чемпіонату міста серед жіночих команд вищої ліги. Наразі дівчата активно приймають участь у змаганнях аматорської ліги України з волейболу, Універсіаді України та є учасниками чемпіонату міста з пляжного волейболу.

Збірна команда університету з футзалу посіла почесне І місце у чемпіонаті міста серед студентських команд. На чемпіонаті України з футзалу хлопці посіли V місце, а  змагаючись за  Кубок міста Кривого Рогу з футзалу, вибороли ІІІ місце.