Юні футболісти завоювали «срібло» на Міжнародному турнірі

З 23 по 31 березня 2015 в місті Ольденбурзі (Німеччина) проходив Міжнародний футбольний турнір серед дітей 2000-2002 років народження. У змаганні приймали участь команди з трьох країн: України, Польщі та Німеччини. Нашу країну представляла футбольна команда з міста Дніпропетровська ФК «Іста-ДЮСШ-7» - переможець Дніпропетровської дитячо-юнацької футбольної ліги «Престиж».

Наші хлопці показали гідний результат. Впевнено перегравши польську команду в двох матчах; а німцям, на жаль - поступилися. У матчі з польськими ровесниками дніпропетровці здобули найбільшу перемогу в турнірі. Матч закінчився з рахунком 8: 1. Організаторами поїздки є: Центр міжнародних обмінів молоді «Брекстер» і Дніпропетровська обласна громадська організація «Спортивний клуб «Престиж».

Німецькими друзями для юних футболістів була організована культурна програма. Діти відвідали місто Бремен: подивилися пам'ятки міста, побували біля пам'ятника присвяченим героям з казки про Бременських музикантів та в Рекламное агентство. Але головною родзинкою екскурсії було відвідування спортивної бази команди Бундесліги ФК «Вердер» (Бремен, Німеччина). Тренер ФК «Іста-ДЮСШ-7» Юрій Наконечний поділився своїми враженнями: «На спортивній базі німецької команди знаходиться 17 тренувальних полів, а також 2 стадіони для проведення офіційних ігор. Разом - 19 полів. Даний показник є однією з причин, чому німецькі спортсмени досягають найкращих результатів не тільки в Європі, але і в світі »- сказав дитячий тренер.

Президент «Спортивного клубу «Престиж» Ігор Болдін зазначив: «Цією поїздкою на Міжнародний футбольний турнір до Німеччини ми хотіли заохотити хлопців, які стали переможцями Дніпропетровської дитячо-юнацької футбольної ліги «Престиж». У хлопців з'являється спортивний інтерес, беручи участь у змаганнях. Таким чином, ми зможемо розвивати більш якісно дитячо-юнацький та масовий футбол в регіоні».