Поштова адреса: вул. Віталія Матусевича,11,

м. Кривий Ріг, 50027, Україна

Телефон: (056) 409-06-06;Факс: (0564) 74-51-98

Приймальна комісія  (056) 409-61-26

www.knu.edu.ua

Підготовка до вступу за ступенем «магістр»

 Строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування вступників на навчання для здобуття ступеня «магістр»

Етапи вступної кампанії

Денна форма навчання

 Заочна форма навчання

Початок прийому заяв та документів

12 липня 2018 року

12 липня 2018 року

Закінчення прийому заяв та документів

26 липня 2018 року

о 17.00 годині

26 липня 2018 року

о 17.00 годині

Строки проведення вступних випробувань

27 – 31 липня 2018 року

27 – 31 липня 2018 року

Оприлюднення рейтингового списку вступників

2 серпня 2018 року

не пізніше 12 години

2 серпня 2018 року

не пізніше 12 години

Закінчення строку вибору місця навчання вступниками

о 17 годині 4 серпня 2018 року

о 17 годині 4 серпня 2018 року

Зарахування вступників за державним замовленням  та за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб

не пізніше 15 вересня 2018року

не пізніше 15 вересня 2018року

ПРОГРАМИ   ПІДГОТОВКИ ДО ФАХОВОГО ВИПРОБУВАННЯ

ЗА СТУПЕНЕМ МАГІСТР

  015

   Професійна освіта (комп'ютерні технології)

   Основи педагогіки та психології   (програма співбесіди)

051

  Економіка

 Основи економіки (програма співбесіди)

 076

 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

 Основи економіки (програма співбесіди)   

071

  Облік і оподаткування

 Основи бухгалтерського обліку  (програма співбесіди)

072

  Фінанси, банківська справа та страхування

   Основи фінансів (програма співбесіди)

073

   Менеджмент

   Освітні програми: Менеджмент      організацій і    бізнес-адміністрування,

 Менеджмент та логістика зовнішньоекономічної діяльності

  Основи менеджменту (програма співбесіди)

                        281

 Публічне управління та адміністрування

                       101

 Екологія 

                       103

 Науки про Землю (геологія)

 Основи геології (програма співбесіди)

                       121

 Інженерія програмного забезпечення 

             123

  Комп'ютерна інженерія

                        131

  Прикладна механіка

  Освітня програма: Технології машинобудування 

Основи прикладної механіки (програма співбесіди)

                       133

 Галузеве машинобудування

 Освітня програма: Гірничі та збагачувальні машини і обладнання

 Основи машинобудування (програма співбесіди)

                       136

  Металургія

  Освітня програма: Ливарне виробництво чорних та      кольорових металів і сплавів

 Основи металургії (програма співбесіди)

                       136

  Металургія

  Освітня програма: Металургія чорних металів

 Основи металургії (програма співбесіди)

                      141

 Електроенергетика, електротехніка та  електромеханіка  

 Освітня програма: Електромеханічні системи  автоматизації та електропривод  

                      141

 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

 Освітня програма: Електричний транспорт 

                      141

 Електроенергетика, електротехніка та  електромеханіка

  Освітня програма: Електромеханічне обладнання енергоємних виробництв  

                     141

 Електроенергетика, електротехніка та  електромеханіка

 Освітня програма: Системи електропостачання промислових підприємств, міст і локальних об’єктів

                     144

  Теплоенергетика  

  Основи теплоенергетики (програма співбесіди)

151

   Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології 

   Основи автоматизації (програма співбесіди)

                     184

   Гірництво

  Освітня програма: Відкриті гірничі роботи 

  Основи гірництва (програма співбесіди)

184

  Гірництво

 Освітня програма: Підземна розробка родовищ корисних  копалин 

 Основи гірництва (програма співбесіди)

184

 Гірництво

 Освітня програма: Охорона праці в гірничому виробництві 

  Основи охорони праці (програма співбесіди)

184

  Гірництво

  Освітня програма: Шахтне і підземне  будівництво 

 Основи гірництва (програма співбесіди)

184

  Гірництво

 Освітня програма: Маркшейдерська справа 

  Основи гірництва (програма співбесіди)

184

   Гірництво

   Освітня програма:Збагачення корисних  копалин 

 Основи збагачення корисних копалин (програма співбесіди)

192

  Будівництво та цивільна інженерія  

 Освітня програма: Промислове і цивільне будівництво

192

 Будівництво та цивільна інженерія

 Освітня програма:  Будівництво та цивільна інженерія

192

 Будівництво та цивільна інженерія

  Освітня програма: Технології будівельних конструкцій,  виробів і матеріалів

193

  Геодезія та землеустрій  

 Основи геодезії (програма  співбесіди)

263

 Цивільна безпека

 Основи цивільної безпеки (програма співбесіди)

 

274

 Автомобільний транспорт   

  ПРОГРАМА ВСТУПНОГО ЕКЗАМЕНУ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ ДЛЯ ВСІХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ

 ПРОГРАМА ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ З УКРАЇНСЬКОЇ (РОСІЙСЬКОЇ)  МОВИ ЯК ІНОЗЕМНОЇ 

  ДЛЯ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ЗА СТУПЕНЕМ "МАГІСТР" ДЛЯ ІНОЗЕМНИХ ВСТУПНИКІВ (УСІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ)

 

Єдина Країна! Единая Страна!